Kto? Co? Dlaczego?

Kto?

Kilka lat temu wywiało mnie z kraju za małą wodę i tak mi się tu na razie dobrze siedzi. Na co dzień rozmawiam z komputerem w jego wielu internetowych językach, co z kolei pozwala mi realizować moje prawdziwe marzenia. Podróżowanie. Jako że przyjemniej podróżuje się w towarzystwie, kiedy tylko się da zabieram ze sobą swoją lepszą połówkę, Monikę.

Co tu będzie?

Trochę wszystkiego. Głównie o podróżach, mam nadzieję, na ile mi praca pozwoli. Trochę o filmach i innych rzeczach które mnie interesują.

Dlaczego?

Kiedyś niepojętą radością była wyprawa na plac zabaw przy bloku obok, potem na sąsiednie osiedle. Do tego już niezbędny był rower, Pelikan jeżeli mnie pamięć nie myli. Na Wigry 3, nawet zwiedzanie całego miasta (Lublin) i okolicznych wiosek nie było straszne.
Jednak zawsze z zazdrością patrzyłem na starszych kolegów na motorynkach. Odkąd pamiętam fascynowały mnie dwa kółka. Teraz sam jestem dumnym posiadaczem motocykla i to właśnie na nim odbywam większość moich bliższych i dalszych wycieczek.
Zawsze chciałem podróżować, najlepiej tam gdzie nie dotarł jeszcze nikt albo tylko niewielu. Dopiero od niedawna mogę realizować swoje marzenie i konsekwentnie to robię 🙂
Celem tego bloga jest dostarczenie Wam, drodzy czytelnicy, rozrywki jak też i mam nadzieję garści ciekawych wskazówek na temat odwiedzanych przeze mnie miejsc.

Dziwny ten świat

Nazywam się Wojtek Kosiński i nie mogę żyć bez podróżowania... i komputerów

Szukaj

Ostatnie wpisy